O nas

Teatr Na Żywo Teatr Na Żywo
Teatr Na Żywo
Daily Soup
Boska Boska
Boska
Krystyna Janda
Teatr na żywo Teatr na żywo
Teatr na żywo
Danuta Szaflarska
Boska Boska
Boska
Nasz second-screen
Teatr na żywo Teatr na żywo
Teatr na żywo
Ola i Mariusz przed emisją

Nasze drogi zawodowe spotkały się w TVP SA, najpierw w jednostce TVP-Technologie a następnie w Ośrodku Mediów Interaktywnych. Większość projektów realizowaliśmy wspólnie co dało podwaliny do poznania się i zaowocowało długoletnią współpracą.

Nasze podejście do projektów opiera się na dużym doświadczeniu Mariusza w aspekcie biznesu, technologii oraz na marketingowym i projektowym podejściu Oli.

Chcemy Państwu zaoferować interdyscyplinarne podejście do realizacji zadań, szybką analizę potencjału biznesowego, rozwoju produktów i inwestycji. Specjalizujemy się we wdrożeniach nowych produktów technologicznych, z obszarów nowych mediów, strategii marek, projektów z obszaru TV i Internetu.

Zachęcamy do kontaktu, kto nas poznał to już wie, że dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Mariusz Stecki

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie, Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie oraz Politechniki Radomskiej, specjalistą w dziedzinie ekonomii i zarządzania strategicznego. Mam doświadczeniew zarządzaniu dużymi strukturami IT, projektami strategicznymi, wdrażaniu systemów informatycznych. Pracowałem m.in. w Polkomtelu, PKN Orlen, Polskiej Grupie Energetycznej. W TVP rozpocząłem pracę w 1998, gdzie do 2002 r. Zajmowałem  się m.in. wdrożeniem systemu SAP, opracowaniem i wdrożeniem procesów biznesowych związanych z zarządzaniem anteną i produkcją programów, nadzorowałam prac nad rozwojem nowych multimediów. Od grudnia 2009 r., po powrocie do pracy w telewizji publicznej kierowałem Ośrodkiem TVP Technologie – który stworzyłem reorganizując technologie w całej spółce.  Następnie w Ośrodku iTVP-HD kreowałem i nadzorowałem projekty interaktywne, obszar biznesowy związany z reemisją oraz VOD. W 2015 powróciłem do telekomunikacji obejmując stanowisko dyrektora strategii i rozwoju Małopolskiej Sieci Szerokopasmowej a następnie w 2016 wiceprezesa Hyperion.

Uwielbiam dobrą kuchnię i grę w tenisa, więc chętnych na wspólną grę lub spotkanie przy dobrym jedzonku zapraszam do kontaktu:)

Zapraszam do kontaktu:

https://www.linkedin.com/in/mariusz-stecki-563a43b0

 

Aleksandra Chmielewska

Staram się by uśmiech nie schodził z twarzy, mam to po tacie:) i dlatego szukam zawsze pozytywnych rozwiązań. Wiem, jak ważne są relacje międzyludzkie i jak nowe media pomagają w podtrzymywaniu więzi, ale najbardziej doceniam spotkania przy kawie. Z powodzeniem realizowałam wiele projektów zarówno z obszaru technologii telewizyjnej, nowych mediów, marketingu jak i PR.

Dla odprężenia gram w tenisa, najczęściej z Mariuszem oraz maluję obrazy, które będzie można poznać na naszej stronie.

Jestem absolwentką kierunku arteterapia na APS, zarządzania finansami oraz zarządzania zasobami ludzkimi w WSHiFM, a także marketingu internetowego SGH. Obecnie jestem na studiach doktoranckich SGH w Kolegium Ekonomiczno Społecznym. Przez 9 lat pracowałam w  Telewizji Polskiej gdzie prowadziłam projekty i odpowiadałam m.in za rozwój marki TVP.pl i poprawę wizerunku w sieci TVP Polonia. Współtworzyłam magazyn Halo Polonia w TVP Polonia.  Przez wiele lat byłam koordynatorem współpracy pomiędzy TVP i IAB Polska oraz członkiem grupy roboczej Audiowideo. Można mnie było spotkać jako prelegenta i uczestnika na konferencjach naukowych i branżowych związanych z marką oraz nowymi mediami. Od paru lat prowadzę zajęcia z obszaru marki na studiach podyplomowych na uczelniach: Łazarski oraz SGH. W wieku 17 lat na antenie RDC współprowadziłam program młodzieżowy DEMO. Jestem też jednym z trenerów Ośrodka Szkoleń Medialnych RDC Polskie Radio.

Zapraszam do kontaktu:

https://www.linkedin.com/in/aleksandra-chmielewska-b55507b1/