Realizacje

Nasza pasja – teatr w Internecie

Serwis Teatru Telewizji

 Zrealizowaliśmy w nowej odsłonie na początku 2013 r. Prezentacja jego jest znacznie bardziej atrakcyjna dla użytkownika, umożliwia też lepszą ekspozycję materiałów wideo.

Serwis zaprojektowany został w nowoczesnej grafice i przejrzystym układzie. Treść jego stanowi swoista multimedialna księga Internetowa wiedzy o teatrze, historii  i współczesności największej polskiej sceny teatralnej. W serwisie na stronie głównej umieszczony jest timeline, jego rolą jest promowanie najważniejszych wydarzeń z blisko 60-letniej historii Teatru TV. Serwis zawiera także bogatą galerię fotosów z poszczególnych spektakli i przygotowań do ich wystawienia, wywiadów z twórcami i aktorami oraz licznych materiałów wideo – rozmowy z najważniejszymi postaciami Teatru TV. Użytkownicy mogą także znaleźć w serwisie zwiastuny premier teatralnych. Układ treści jest przejrzysty i logiczny, więc poruszanie się po serwisie jest intuicyjne.

Serwis ten dostępny jest pod adresem www.teatrtelewizji.tvp.pl. Dzięki zastosowaniu technologii RWD strona automatycznie dostosowuje się do rodzaju urządzenia, umożliwiając korzystanie z serwisu na komputerach, tabletach oraz smartphonach.

Dostosowanie serwisu do potrzeb użytkowników i różnorodności treści znajduje swoje odzwierciedlenie w wynikach statystycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *