Różne

Aplikacje

 

Aplikacja tvp.pl zawiera prezentację treści portalowych TVP.pl – czyli zebrane informacje a w nich kraj, świat, region, sport, kultura …itd. oraz oferty multimedialnej czyli VOD -seriale, publicystyka itd. w jednej aplikacji. Aplikacja ukierunkowana jest na promocję kontentu tvp.pl wśród użytkowników najbardziej popularnych urządzeń mobilnych. W przypadku materiałów VOD wyróżnikiem rynkowym stała się jakość materiałów.

Poza nowymi rozwiązaniami architektonicznymi (w czasach jej powstania), aplikacja jest  bogata  w materiały z działów rozrywka, kultura, wiedza, podróże i kulinaria.

W aplikacji mobilnej TVP.pl poszerzono dział kulinarny (m.in. „Makłowicz w podróży”, „Okrasa łamie przepisy”, „Teo-ria smaku Teo Vafidisa”), podróżniczy („Tańcząca z Gruzją” oraz „Boso przez świat”) i kulturalny („Wszystko o kulturze”, „Rozmowy Po-szczególne”, „Blaski i wrzaski”, „Kulturalni PL”, „Lubię to!”). Rozwijane są również działy rozrywkowy („The Voice of Poland”, „Dzięki Bogu już weekend”, „I kto to mówi?”) oraz edukacyjny („Jak to działa?”, „Dzika Polska”, „Elita”). W sumie w 2013 r. użytkownicy portalu wygenerowali w aplikacji ponad 3,7 mln odsłon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *