Różne

Dla Ani Wątłej

Dla Ani…

Podczas prowadzenia wielu projektów poznaje się osoby, uczestniczy w wielu spotkaniach, wymienia myśli i doświadczenia. Podczas prawie 9 lat w TVP poznałam wielu fantastycznych ludzi, a będąc koordynatorem pomiędzy TVP a IAB Polska miałam szczęście poznać fantastycznych pasjonatów, ludzi kreatywnych i wizjonerów. Ale od samego początku współpracy poznałam najbardziej niezwykła osobę Anię Wątłą, która zawsze potrafiła zjednywać wszystkich i być bardzo pomocna i otwarta na moje ciągłe prośby:)

Dziś cały internet jednoczy się dla niej. Powstaje wiele inicjatyw i aktywności, które mają na celu przywrócenie jej do naszego życia. Chcemy pomóc Ani i jej rodzinie w tej trudnej i pełnej wyzwań walce.

Na stronie FB Bazarek dla Ani Wątłej 

zachęcamy do wylicytowania obrazów i innych wspaniałości

Zachęcam też do wpłat na konto

“Rodzice  Ani proszą o przekazanie 1% podatku na konto Fundacji „Światło” KRS Fundacji: 0000183283, z dopiskiem „Na leczenie Anny Wątłej.

Środki można też przelewać na konto Fundacji „Światło”, ul. Grunwaldzka 64, 87-100 Toruń Bank Pekao S.A. 34 1240 4009 1111 0000 4490 9943. Tytuł wpłaty: “Na leczenie Anny Wątłej”.

pomóżmy razem Ani Wątłej!

a może i Ty coś przekażesz na aukcje?

Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *